Menü

MENÜ

Üyelik

Giriş Yapın

Hoşgeldiniz !

Üyelik Yolcuğunuz Burada Başlıyor

Bireysel Üyelik Formu


Hesabınız var mı? Giriş Yapın

Firma Başvuru Formu


Hesabınız var mı? Giriş Yapın

Müzayede.com’a bireysel üyeliğinizi gerçekleştirdiğinizde araçlarınız ile ilgili her türlü alım ve satım süreçlerinizde sorunsuz, hızlı ve her zaman en doğru fiyatı bulma fırsatı yakalarsınız. Üyeliğiniz ile birlikte garantili, güvenilir, araç detayları şeffaf olarak sunulmuş araçlara bulunduğunuz yerden satın alma veya satma fırsatı bulabilirsiniz. Bireysel üyelerimiz belirli dönemlerde düzenlediğimiz «Tüketici Müzayedelerimizden herkesten önce haberdar olmak için yapmanız gereken tek şey üye olmak. Bunun yanı sıra dilediğiniz zaman; sahip olduğunuz aracı satmak istediğinizde veya satmanız gerektiğinde rekabetçi ve en çok alıcılı ortamda aracınızı 60 sn de satma imkanından yararlanabileceksiniz. Muzayede.com’a üye olmak araç alım satımlarınızda her zaman size avantaj sağlar.

Bireysel Alıcı Olmanın Faydaları
 • Talep ettiğiniz zaman araç nakliye hizmetimizle aracınızı dilediğiniz yere isteyebilirsiniz.
 • Doğru ve garantili araç ekspertizi ile araçları görmeden güvenle satın alabilirsiniz,
 • Devir işlemleri ile siz ilgilenmezsiniz, satışa hazır hale geldiğinde sadece ödemesini gerçekleştirip devrinizi tek imza ile işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle risk almadan zamanınızda size kalır.
 • Çoklu marka çeşitliliğimiz ve düzenli araç tedariğimiz ile istediğiniz aracı hızlıca bulma imkanı yakalarsınız,
 • Müzayedemizde araç fiyatlarını siz belirlersiniz bu nedenle aldığınız fiyat sizin için en iyi fiyat olacaktır.
Bireysel Satıcı Olmanın Faydaları
 • Talep ettiğiniz an aracınızı size en yakın anlaşmalı ekspertiz noktalarımızda ekspertizinizi yaptırıp max. 2 iş günü içinde ilk müzayedeye aracınızı çıkartabilirsiniz.
 • Aracınız muzayede.com için bir ticaret aracı değildir, bizler aracınızı kar sağlama amacı ile satın almayız. Verdiğimiz hizmet ile aracınızı rekabetçi bir ortamda maksimum fiyatla yeni alıcısıyla buluşmasını sağlarız. Bu nedenle aracınızı pazarlıkla fiyatını düşürmeye değil Müzayedemizde en iyi fiyata satmak için çaba gösteririz.
 • Aracınız tek seferde Türkiye’nin 81 ilinden katılan profesyonel alıcıların önüne aynı anda satışa çıkar. Ortalama 60 sn gibi kısa bir süre içinde en yüksek fiyatı veren alıcı üyemize aracınızı satarız. (rezerv fiyatın üzerine teklif gelir ise aracınız satışa geçer) bu sayede aracınızı günlerce dolaştırmadan rekabetçi ortamda en iyi fiyata aracınızı satma imkanı bulursunuz.
 • Aracınızı sattığınızda alıcı kim? Güvenilir mi? Araç bedelimi öder mi? Siz bunların hiç biri ile ilgilenmezseniz, tüm süreç kurumsal hizmet güvencemizle tarafımızca gerçekleştirilir araç bedeli hesabınıza tarafımızdan gönderilir.

Kurumsal Alıcı Üye Olmak : Profesyonel müzayedelerimiz kapalı devredir. Müzayede.com düzenlediği profesyonel ve tüketici müzayedelerinin tamamını katılabilmek için vergi levhasında veya faaliyet belgesinde otomobil ticaretine ilişkin yetkinin geçiyor olması gerekmektedir. Eğer bu koşulu sağlıyorsanız formu doldurmaya başlayabilirsiniz.

Kurumsal Satıcı Üye Olmak : Firmanıza ait ister 1 adet ister 1.000 adet aracınızı, düzenlediğimiz profesyonel ve tüketici müzayedelerinde araçlarınızı rekabetçi ve en çok alıcılı ortamda araçlarınızı hızlıca satabilirsiniz. Eğer firmanıza ait en az 1 adet aracınız var ise formu doldurmaya başlayabilirsiniz.

Kurumsal Alıcı Olmanın Avantajları
 • Doğru araç ekspertizi, araç nakliyesi ve devir işlemleri ile iş yönetim riskinizi azaltın ve zaman kazanın. Siz araç satışına odaklanın.
 • Çoklu marka çeşitliliğimiz ve düzenli araç tedariği ile stoğunuzu genişletin. böylelikle stoğunuza göre müşteri değil müşterinize göre araç tedariği sağlayarak alım satım hacminizi artırın.
 • Müzayedemizde araç fiyatlarını siz belirlersiniz ve kar marjınız her zaman sizin kontrolünüzdedir.
Kurumsal Satıcı Olmanın Avantajları
 • Araçlarınız Canlı müzayede ve Online müzayede ile hızlı bir şekilde satılmasını sağlar,
 • Tek bir araç binlerce alıcı tarafından fiyatlanır, bu da aracınızın rekabetçi bir ortamda en doğru fiyatta satılmasını sağlar.
 • Alıcılar ve satıcılar açık artırmalara eş zamanlı bağlanırlar, bu da şeffaf bir satış ortamı sağlar.
 • Aracınız satılması durumunda araç teslim, noter satışı ve ödeme işlemleri müzayede.com güvencesi ile yürütülür.